Maska Shadow

Maski SHADOW nie trzeba nikomu przedstawiać. Bardzo zwarta bezramowa konstrukcja maski, to nie jej jedyna zaleta. Została skonstruowana w celu zmniejszenia ciężaru i objętości wewnętrznej maski.

Usunięcie ramki umożliwia również​​ złożenie jej prawie na płasko, co czyni z niej idealną maskę ​​zapasową, a także znakomita podstawową. Jej kształt i dopasowanie do oka zapewnia niesamowite pole widzenia. Maska jest wyposażona w pasek z neoprenu zamiast paska silikonowego dla poprawy wygody i szybkiego zakładania i zdejmowania maski. Całość wykonana jest z miękkiego i wygodnego silikonu, który jest wykończony matową powierzchnią na zewnątrz, w połysku po wewnętrznej stronie, która oferuje lepszą szczelność na skórze.

Maski Shadow dostępne są w dwóch kolorach i dwóch różnych rozmiarach obudowy w celu zapewnienia większego wyboru, aby osiągnąć doskonałe dopasowanie. Maska jest dostępny z czarnym silikonie, który jest preferowany przez nurków technicznych i fotografów, ale również w wersji transparentnej "ICE", która ma jasny matowy wygląd, który pozwala wprowadzić światło do maski.

Specyfikacja:

  • Brak konstrukcji ramy redukuje ciężar i zapewnia jeden z największych pól widzenia
  • Niezwykle niska objętość
  • Łatwa regulacja klamry
  • Idealny dla łowców podwodnych i fotografów
  • Idealne i łatwo mieści się w kieszeni lub kieszeni jacketu