Produkty

Sterylna wiertarko-szlifierka Nemo Clean Room została zaprojektowana w zgodzie ze standardami sterylności ISO klasy 7.

Nemo Impact Wrench- Klucz udarowy Jest to pierwszy podwodny bezprzewodowy klucz udarowy- nawet do 50m, waga jedyne 2,9 kg, podświetlenie LED.

Wiertarko Boat&Yacht V2 Nemo może być użyta pod wodą, w mokrych warunkach jak I również na suchym lądzie. To narzędzie jest wartościowym dodatkiem dla profesjonalistów działających w lub w pobliżu wody.

To pierwsze i jedyne wodoodporne narzędzie może pracować na głębokości do 50 metrów. Lakier jest specjalnie zaprojektowany by być odporny na sól oraz zadrapania. W zestawie do narzędzia dołączone są ładowarka, akumulator, pompka ręczna oraz ochronne etui.

Nemo prezentuje pierwszą i jedyną na świecie wodoodporną szlifierkę przeznaczoną do cięcia, szlifowania, polerowania oraz innych wymagających zadań, zarówno pod wodą jak I na suchym lądzie.

Wiertarko-wkrętarka udarowa Nemo jest przeznaczona do przewiercania się przez twarde materiały jak cement, cegły lub skały. Może być użyta za równo pod wodą jak i na lądzie w suchych i mokrych warunkach.

Wiertarka V2 Pool&Spa Nemo może być użyta pod wodą, w mokrych warunkach jak i również na suchym lądzie. To narzędzie jest wartościowym dodatkiem dla profesjonalistów działających w lub w pobliżu wody.

Wiertarko-wkrętarka V2 Nemo może być użyta pod wodą, w mokrych warunkach jak I również na suchym lądzie. To narzędzie jest wartościowym dodatkiem dla profesjonalistów działających w lub w pobliżu wody.

Nemo Commercial Floodlight- Latarka do 100m , waży pod wodą 40 g, posiada 3 stopnie ustawienia jasności 25%, 50%, 100% oraz niebieskie światło- fish atrtractor, czerwone static red light i błyskające czerowne- flashing red light, 6000 lumenów