Płetwy Oceanic Manta Ray jest dostępny w 4 kolorach: niebieski, tytanowy, biały i żółty. Nowa miękka sprężyna posiada unikalny ergonomiczny kształt i uchwyt na palec, która sprawia, że ​​jednym ruchem można założyć i ściągnąć płetwę.

Zastąpione zostały mocowania klamry na nowy system EBA. Ten system umożliwia precyzyjne dostosowanie i regulowanie sprężyny bez użycia narzędzi. To wyjątkowe połączenie materiałów i technologii zapewni wydajność gdziekolwiek i kiedykolwiek jest to potrzebne.

Specyfikacja:

  • Pióro wykonane z materiału Techno-Polymer - Zaawansowane materiały zapewniają wytrzymałość, aby zmaksymalizować moc, szybkość i wydajność, a jednocześnie są bardzo lekkie i wytrzymałe.
  • Power-X System - Ten rewolucyjny materiał działa jak ścięgna i stawy, optymalizując napęd poprzez wyginanie podczas ruchu nogą i tym samym uwalniając zgromadzoną energię.
  • Moc- giętki kanał centralny symuluje elastyczność przez kierowanie strumienia wody od tyłu dla zwiększenia ciągu przepływu wody.
  • Miękka sprężyna- Nasza nowo zaprojektowana sprężyna na piętę posiada wygodny i ergonomiczny uchwyt na palec, która pozwala łatwo zdjąć i założyć płetwę nawet w grubych neoprenowych rękawicach
  • Łatwa regulacja klamry (EBA) - Nasz unikalny system regulacji EBA- klamra pozwala na więcej niż 2 "(5 cm) precyzyjnych korekt z niestandardowym dopasowaniem i bez użycia narzędzi.